Vynikajúca poloha

Hotel sa nachádza priamo v centre mesta s výhľadom na Prezidentský palác, len niekoľko minút chôdze od historického centra a Bratislavského hradu.

Extra služby

Či už hľadáte miesto na svadobnú hostinu alebo aj samotný obrad, Crowne Plaza Bratislava je Vašou voľbou!

Prvotriedny hotel

Crowne Plaza Bratislava je hotel prvej triedy v centre Bratislavy. Spája vynikajúcu polohu, komfortné ubytovanie, moderné konferenčné priestory a perfektnú kuchyňu.

Novinky

CALOS Virtuálne 3D štúdio ... See MoreSee Less

Vážení hostia,

rozhodli sme sa od piatka 16. októbra 2020 dočasne prerušiť prevádzku hotela Crowne Plaza Bratislava.

Chceme ochrániť našich zamestnancov, ktorí denne prichádzajú do kontaktu s ľuďmi a chceme sa v súčasnej situácii zachovať zodpovedne voči verejnosti a našim hosťom a potenciálne neprispievať k šíreniu nákazy.

Posledné týždne sme vysoko dbali na hygienické štandardy vo všetkých našich prevádzkach. Pristupujeme k ich uzavretiu, pretože sa chceme správať zodpovedne.

Vedenie hotela Crowne Plaza Bratislava verí, že situácia sa čoskoro upokojí. O znovuotvorení svojich prevádzok Vás budeme informovať a radi nadviažeme na našu úspešnú spoluprácu.

Zostávame so srdečným pozdravom a prajeme pevné zdravie Vám aj Vašim blízkym.

*********************************************************************

Dear guests,

we have made a decision to temporarily suspend an operation of the Crowne Plaza Bratislava hotel from Friday 16th of October 2020.

Our priority is to protect our employees, who come in contact with people on a daily basis and want to be rational to the public and our guests in the current situation and potentially not to contribute to the spread of the disease.

For the past few weeks, we have been highly committed to hygiene standards in all our operations. We terminate them because we want to behave responsibly.

The management of the Crowne Plaza Bratislava hotel believes that the situation will soon calm down. We will inform you about the reopening of our operations and we will be happy to build on our successful cooperation.

We wish you all the best and most of all health to you and your family.
... See MoreSee Less

4 weeks ago

Crowne Plaza Bratislava

Aj takto môžu vyzerať vaše raňajky v @crowneplazabratislava ☕️🧇🍽

#breakfast #nomnom #breakfasttime #ihgbreakfast #morningmotivation #bratislava #72hourcity
... See MoreSee Less

S nami sa nemusíte obávať zorganizovať akékoľvek podujatie 🤝☺️

#ihgmeetwithconfidence #IHGCleanPromise #bratislava #72hourcity
... See MoreSee Less

Názory hostí