Vynikajúca poloha

Hotel sa nachádza priamo v centre mesta s výhľadom na Prezidentský palác, len niekoľko minút chôdze od historického centra a Bratislavského hradu.

Extra služby

Či už hľadáte miesto na svadobnú hostinu alebo aj samotný obrad, Crowne Plaza Bratislava je Vašou voľbou!

Prvotriedny hotel

Crowne Plaza Bratislava je hotel prvej triedy v centre Bratislavy. Spája vynikajúcu polohu, komfortné ubytovanie, moderné konferenčné priestory a perfektnú kuchyňu.

Novinky

Dnes nám svoju obľúbenú knižku predstavujú naše kolegyne z HR oddelenia, Miriam Gondova a Elena Leontievova:)
Mirka si za svojho favorita vybrala autora skvelých detektívnych románov, Dominika Dána, a jeho v poradí 23. knihu - Smrť na druhom brehu, ktorú odporúča aj pre náročnejšieho čitateľa. Prečítala od neho už všetky tituly a nevie sa dočkať na júnové vydanie jeho novej detektívky :)
Elenka doniesla knihu, ktorá je momentálne jej dlhodobým čítaním :) Sú to rozprávky Pavla Dobšinského s krásnymi maľbami od Albína Brunovského. Svojim deťom ju číta, pretože v rozprávkach sú symbolicky zašifrované návody na riešenie životných situácii a mnohé z nich odrážajú náš život :)
... See MoreSee Less

Máte radi poéziu? Dnes je Svetový deň poézie tak #zaplatbasnou za svoju kávičku alebo čaj aj u nás na Plaza bare. Poďme to spolu osláviť :)

Do you like poetry? Today is World Poetry Day so why not to #paywithapoem for your coffee or tea at - Crowne Plaza Bratislava. Let´s celebrate :) #poetryforchange
... See MoreSee Less

Názory hostí