Rodinné oslavy

Hľadáte to správne miesto pre Vašu rodinnú oslavu?

Hľadáte miesto na rodinnú oslavu v Bratislave? Strávte špeciálne chvíle so svojimi najbližšími v luxusných priestoroch hotela Crowne Plaza Bratislava. U nás za prenájom priestorov neplatíte!

Rodinná oslava môže mať mnoho podôb, no v našom hoteli bude vždy výnimočná. Či už organizujete oslavu narodenín alebo iných sviatkov, krstiny, oslavu promócií, významné jubileum, výročie alebo zásnuby, personál nášho hotela sa postará o to, aby vám bolo príjemne, veselo a pohodlne. Stačí, ak nám zadáte vaše požiadavky a my vám pripravíme miestnosť na oslavu a zabezpečíme kompletný catering.

Ponúkame luxusné priestory na oslavu v hotelovej reštaurácii Fresh! alebo v niektorej z našich spoločenských miestností. Ak organizujete stretnutie či narodeninovú oslavu v letných mesiacoch, radi pre vás zorganizujeme posedenie na letnej terase s voňavou bylinkovou záhradkou.

Postará sa o vás náš skúsený tím kuchárov a čašníkov. Súčasťou našich služieb sú priestory na oslavu, chutný catering, obsluha, alkoholické aj nealkoholické nápoje a pochutiny.

V hoteli Crowne Plaza ponúkame:

  • Prenájom priestorov na oslavu zadarmo
  • Individuálne menu
  • Zľavu 50 % na parkovanie
  • Profesionálny personál
  • Spoločenské miestnosti aj pre väčšiu skupinu ľudí

Dohodnite si bezplatnú obhliadku priestorov pre rodinnú oslavu. Kontaktovať nás môžete na e-mail conference@cpbratislava.sk alebo telefonicky na +421 2 5934 8136.